Materiály

Vždy se snažíme detailně pochopit systém práce a návrhem vybavení hledat zjednodušení pracovních návyků. Zároveň řešíme vhodnost materiálů, v případě zdravotnických prostor i odolnost vůči vlhkosti a desinfekčním roztokům. Velmi důležitým aspektem je barevné ladění interiéru, které ovlivňuje psychiku člověka. Používáme i neobvyklé barevné škály, které působí velmi atraktivně. Zodpovědně vybíráme nejvhodnější barevnou kombinaci jak pro daný prostor, tak poskytovanou službu.

Dbáme i na ekologickou odbouratelnost jednotlivých materiálů a možnosti recyklace.

Nábytek

Většina námi navrženého nábytkového vybavení je řešena „Na míru“. Na žádost zákazníka nalezneme i skladový nábytek z velkoprodejen.

Kvalita sezení a použitých materiálů je prioritou. Spolupracujeme s prověřenými firmami, které nabízejí ergonomicky řešené židle s možností nastavení sezení a zároveň i kvalitní a včasný servis.

Sedací nábytek + židle

Podlahy

Výběr podlahových krytin podléhá potřebám interiéru, zátěží provozu, skladbou podlahové konstrukce a samozřejmě designem interiéru.

Plní svoji nejen estetickou funkci, ale hlavně musí splňovat podmínky užívání a požadavky protipožární, bezpečnostní, protihlukové či vlhkých prostor.

Dveře

Stěny

Nabízíme dekorativní povrchy ve formě designových stěrek, tapet, obklady různými materiály –  sklo, laminátové desky, kovové, dřevěné či kamenné dýhy.

Akustický komfort je častým problémem jak komerčních, tak zdravotnických prostor. Dokáže ztlumit odraz zvuku či pohltit zvuk v otevřených částech interiéru. Akustické panely mohou působit jako designový doplněk, který svým vzhledem a odstínem doladí celkový dojem.  

Akustické panely

Rádi Vám poradíme

Zanechte nám zprávu a nejpozději do 7 pracovních dnů se Vám ozveme zpět.