Služby

Hlavním předpokladem ideálního řešení interiéru je detailní konzultace. Vyjasnění přesných požadavků a detailů jednotlivých úkonů v daném prostředí. Počty pohybu lidí v prostředí, účel a požadovaný vzhled. Čím detailnější podklady, tím dokonalejší návrh.

Připravíme pro vás konkrétní vizualizaci celkového vzhledu včetně detailů, dekorací, barevného ladění a použitých materiálů. Vše vybíráme s velkou pečlivostí dle dlouholetých zkušeností. Vizualizace vám ukáže veškeré nedostatky interiéru a proto se pracuje s návrhem tak dlouho, až se všechny potíže vyřeší. Takto dotažená vizualizace se stává základem technických výkresů pro realizaci.

Dle technické dokumentace, včetně výběru materiálového řešení a možných posledních doúprav, připravíme cenovou nabídku celé realizace. Realizujeme jak stavební úpravy, tak vybavení a dekorace.
Realizaci si můžete provést i sami jinou firmou, dle námi vytvořené technické dokumentace.

Pokud si realizaci dle našeho návrhu provádíte sami, tak doporučujeme náš autorský dozor. Jiná realizační firma nemusí veškeré technické detaily pochopit správně, neb nezná přesné důvody a myšlenkové pochody při řešení jednotlivých technických parametrů, a konečný výsledek nemusí zcela odpovídat vaší představě. My si detaily a správné technické řešení ohlídáme, aby rekonstruovaný interiér neměl žádný nedostatek.

Rádi Vám poradíme

Zanechte nám zprávu a nejpozději do 7 pracovních dnů se Vám ozveme zpět.