Projekty

Naší dlouholetou specialitou jsou nejen nemocnice, ambulance, soukromé kliniky, ordinace, rehabilitace, laboratoře, ale i veterinární kliniky, domovy důchodců, pečovatelské domy apod.
Využíváme nové moderní materiály a technické možnosti s ohledem na velmi rychlý vývoj. Zároveň se snažíme co nejčastěji používat obnovitelné materiály a chránit tak naši přírodu. Nadčasovost a účelnost návrhů je samozřejmostí. Řešíme návrhy od podlahy po strop, včetně individuálního návrhu jedinečného interiéru.

Při realizaci tvoříme i speciální materiály s velkou vlhkostní, chemickou a námaze odolnou ochranou dle účelu užití daného interiéru. Dokážeme tak nahradit často finančně náročné řešení hotových vybavovacích výrobků, které nelze přizpůsobit požadovanému účelu.

Snažíme se tím zpříjemnit prostory pro pacienty, aby při svých zdravotních potížích cítili pohodové prostředí a nevtíravé osvětlení.
Zároveň nově zrenovované prostory ovlivňují i personál, který se cítí na lepší úrovni pracovních podmínek.
Rádi Vám představíme některé z našich projektů:

Jedná se v 1.řadě o návrhy kancelářských prostor, prostor jídelen, recepcí a společných prostor k odlehčení pracovní zátěže. Příjemné a kreativní prostředí, správně domyšlené, pomáhá lepším pracovním výkonům a spokojenosti zaměstnanců či klientů.
Rádi Vám představíme některé z našich projektů:

Rádi Vám poradíme

Zanechte nám zprávu a nejpozději do 7 pracovních dnů se Vám ozveme zpět.